Ons team

Eric van der Walle is Adéquat in 1990 begonnen. Vijf jaar later kwam zijn zus Inge van der Walle de zaak versterken en samen hebben ze van Adéquat een bloeiend bedrijf gemaakt. Inmiddels telt het bedrijf een team van ruim vijftien enthousiaste werknemers met hart voor de zaak. In onze gezellige showroom in Alphen staan we zes dagen per week voor u klaar.

Pim van der Walle

Pim van der Walle

Logistiek en verkoop
+31 (0)6 30201923
pim@adequat.eu

Eric van der Walle

Eric van der Walle

In- en verkoop
+31 (0)653 228 452
info@adequat.eu

Jorg

Jorg de Jong

Verkoop en planning
+31 (0)13 508 2536
logistiek@adequat.eu

Sabine Hamers

Hoofd administratie
+31 (0)13 508 2536
sabine@adequat.eu

Meis de Swart

Administratie
+31 (0)13 5082536
administratie@adequat.eu

Sophie Backx

Administratie en marketing
+31 (0)13-508 2536
sophie@adequat.eu

Kristian van Alphen

Administratie, verkoop en chauffeur
+31 (0)13 5082536
administratie@adequat.eu

Inge van der Walle

Inge van der Walle

Financiële administratie
+31 (0)630 067 959
inge@adequat.eu

Rachel Germans

Rachel Germans

Website en social media
+31 (0)13 508 2536
info@adequat.eu

Henk Michielsen

Chef werkplaats en chauffeur

Thijn Michielsen

Medewerker werkplaats en logistiek

Valentino van Tintelen

Medewerker werkplaats

Ot van der Walle

Internationaal vrachtwagenchauffeur

Stijn van Herk

Internationaal vrachtwagenchauffeur

Tariq Zon

Tariq Zon

Chauffeur en installaties

Mike van Rijsewijk

Logistiek medewerker en verkoop

Stefan Iliescu

Magazijnmedewerker

Marius Iliescu

Magazijnmedewerker

Kees van Alphen

Chauffeur en logistiek medewerker

Tom

Tom Lemans

Chauffeur en logistiek medewerker

Daan de Vries

Magazijnmedewerker

Koen Bekkers

Magazijnmedewerker

Evert Schnuck

Installaties